Arena-of-Fate-feature-2-672x372

Crytek’den Yeni MOBA: Arena of Fate

Bir çok ülkede oyuncuların beğenisi toplayan MOBA oyunları her geçen gün ilerlemeye devam ediyor. Tabi Crytek’de boş durmayıp bu türde yeni oyun çıkaracağı söylentiler arasındaydı. Kesin ve net olmayan haberlere göre Crytek’de MOBA oyunu çıkaracağı söyleniyordu. Bu haber resmi şekilde Crytek oyuncularına duyuruldu.

Arena-of-Fate-feature-2-672x372

Yakın zamanda oyun hakkında pek açıklayıcı bir video olmasa da duyuruda paylaşıldı. Şuan internet sitesinden takip edebileceğiniz gibi bazı açıklamalarda bulunmaktadır. Özellikle bazı karakter oyuncuların beğenisine sunulmuş. Karakterler olan Tesla, Robin Hood, Fenrir,  ve Little Red Riding Hood (Kırmızı Başlıklı Kız) oldukça tanıdık geldi. Sanırım oyunun karakterleri masal kahramanlarından oluşacak. Şuanlık bildiğiniz gibi MOBA oyunlarının 5 vs 5 mücadeleri olmazsa olmaz platformudur. Ancak Arena of Fate‘de platformlar nasıl olacak daha bilinmiyor.

Grafik açısından CryEngine ile geliştirildiğinden süper olmasını bekliyoruz. Daha ayrıntılı açıklamaları sitesinden takip edebilirsiniz. Beta kaydı yaptırmayı unutmayın ilk siz oynayabilirsiniz…

 

Bir Cevap Yazın