hon_pressrelease_2

Heroes of Newerth(HoN) Tam Sürümüyle Türkiye’de Yayınlandı

Türkiye’deki oyun severlerin yeni ilgi alanı olan MOBA oyunlarına; bir yenisi olan Heroes of Newerth(HoN) tam sürümü ile geçtiğimiz günlerde listeye eklendi. Heroes of Newerth(HoN) yaklaşık 5 ayı hazırlık ve geliştirme için demo yayınlandı ve geçtiğimiz günlerde tüm hazırlıkların bittiğini duyurdu. Oldukça büyük ilgi odağına giren oyun bekleyenlerini de muhteşem etkinlikler ile mutlu etmeyi başardı.

Şuanlık resmi bir şekilde Türkiye’de açılmasa da 28 Mayıs Çarşamba günü resmi bir şekilde Türkiye sunucuları açılacaktır. Duyduğumuza göre Nfinity Games(Yayıncı Oyun Şirketi) oyuncularına yaklaşık 200 TL civarından hediyeler dağıtacakmış. Bu hediyelerden bazıları;

  • Şuan Avrupa’da hesabı olan oyuncuların hesabını ücretsiz bir şekilde Türkiye sunucularına taşıma izni verilecek.
  • Hesabını Türkiye sunucusuna taşıyan oyunculara 100$ değerinde Hediye Paketi verilecek.
  • Avrupa hesaplarında bulunan ürünleri Türkiye sunucularında da kullanabilecekler.

Nfinity Games(Yayıncı Oyun Şirketi) yeni oyuncuları da unutmuyor ve onlar içinde mutlu edici hediye ve etkinlikler düzenliyor. Tam olarak etkinlikler bilinmese de 30 gün 30 hediye sloganı ile duyurular yapmaya devam ediyor. Birde Facebook üzerinden her gün etkinlikler yapılıp oyunculara hediyeler gönderecekler.

Heroes of Newerth(HoN) Türkiye sunucularından tamamen Türkçe dil desteği ile oyuncularına hizmet vermeyi planlıyor. Bizde incelememiz için açılış tarihi bekliyoruz.

Oyun ile ilgili  haberleri, duyuruları, etkinlikleri, turnuvaları Heroes of Newerth(HoN) sayfamızdan takip edebilirsiniz. Eğer Facebook kullanıcısı iseniz https://www.facebook.com/HoNTurkiyeResmiSayfasi resmi facebook sayfalarından da takip edebilirsiniz.

iyi oyunlar…

 

 

 

Bir Cevap Yazın