fifa-world-turkiye

Süper Lig Fifa World’e Ekleniyor..

Bir süre önce EA(Electronic Arts) Fifa 15 için duyuru yaparak Türkiye Süper Lig takımlarının ekleneceğini duyurmuştu. Çok süre geçmeden Süper Lig takımları Fifa World’e ekleneceğini ve online olarak büyük derbilerin yapılacağını söyledi. Tabi ki ilk defa 4 büyük takımdan hariç diğer 18 Süper Lig takımıda eksiksiz bir biçimde oyuna eklenecek.

Daha önce fan siteleri, oyuncu istekleri olarak EA’ya oldukça talep ediliyor ama bir türlü taleplerimiz kabul edilmiyordu. Artık Türklerden bıktıklarından(düşüncem) taleblerimizi kabul etti ve oyun ekleneceği sözünü aldık. Bu ayrı bir sevinç ve gurur verici bir durum.

Hayallerinizin takımını kurmaya hazır mısınız?

Düşünsenize Beşiktaş’ta(Beşiktaşlıyım o yüzden bu örnek 😀 ) kaleci Tolga(kim gelse yine değişmem), sol açık Di Maria, forvet Messi, sağ açık Robben(Ben küçük mü düşünüyorum ya). Böyle bir kadro ile takımınızı dünya’ya tanıtabilirsiniz.

Unutmadan söylemekte isterim ki güncel takımın kadrosunda kim varsa onlar oyunda ekli olarak gelecek. Yani Beşiktaş’ta Demba Ba, Trabzonspor’da Bosingwa ve Oscar gibi yıldızları transfer etmek zorunda kalmicaz onlar zaten takımımızda yer alacaklar. Şimdiden sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

İyi oyunlar…

Bir Cevap Yazın