ghost in the shell

Ghost In The Shell Oyunu Geliyor!

Ghost in the Shell 1995 yılında yapılmış bir anime filmi. 2004 yılında devam filmi de yapılan bu animenin yakında bir online oyunu geliyor! Hepimizin hayranlıkla izlediğimiz animelerin böyle fantastik bir şekilde online oyuna enjekte edilmesi mi? Kulağa harika geliyor!

ghost in the shell

ghost in the shell

Oyunun sorun edilmeyecek bir mikro kredi sisteme sahip olacağı söylentisi dolaşıyor. Önümüzdeki senenin üçüncü çeyreğinden önce çıkması planlanan oyunun sadece Güney Kore için oynanabilir olabileceği söz konusu. Kim bilir? Bekleyip göreceğiz… İşte o harika fragman!

3 comments

  1. rkorkmaz

    Anime filmleri begenen birisi olarak Ghost in the shell filminide begenerek izlemistim. Online oyunlarin revacta oldugu gunumuz caginda bu oyunun isi biraz zor gozukse de oyuncu kitlesi azimsanmayacak kadar cok olacagi muhakkak.

  2. Yusuf

    Genelde simulator oynayan biri olarak söyleyebilirim ki çok fazla bilmemekle birlikte çok etki sağlayamayacak gibi duruyor.Ayrıca oyun sanki 2050 gibi yılları temsil ediyor ki oyunlarda bu senaryoyu hiç sevmiyorum.Beğenenler mutlaka olacaktır.Kim bilir belki de bizi şaşırtır oyun :)

Bir Cevap Yazın