league of legends doran exemmo

Doran kimdir ?

League Of Legends oynarken bir çoğumuzun favori başlangıç eşyaları olan doran’ın eşyalarını hepimiz biliyoruz ve bir kez de olsa içimizden “kim bu doran” diye geçirmişizdir. ExeMMO ekibi olarak sizler için doran’ı, ligdeki yeri ve önemini araştırdık.

effrem e. doran exemmo

Tam adı Effrem E. Doran olup, elinde bir çekiç, kalbinde bir demir ocağının ateşi ile doğmuştur ve herkes tarafından bilinen ve kullanılan yüzük, kalkan ve kılıçla birlikte pek bilinmeyen wukong’un sopasının da yaratıcısıdır.

Dokunduğu her objeyi geliştirmenin bir yolunu bulmuş ve parlak bir sanatkar olmanın kaderinde yazılı olduğunu anlamıştır. 15 yaşına geldiğinde Efendi Artificer’in yerini alması için lige davet edilmiştir. Hayallerinin gerçekleşmesine ve benzeri görülmemiş bir onura çok genç yaşta erişmiştir.Ancak, kaderinde yazılı olan bu değildir. Onun rotası hayallerinden çok farklı bir yönde ilerlemekteydi.Lige doğru yola koyulmuşken yolda bazı aksaklıklar yaşadı.Bu aksaklıklara rağmen savaş enstitüsüne ulaştı.Yolda yaşadıkları onun bilincini yumuşatmış, ancak tutkusunu zayıflatmamıştır. Hala yeni şeyler üretmeyi her şeyden çok istiyordu. Doran, şaheserler yaratmış fakat uzun bir süre basit objeler üzerinde çalışmıştır. Günümüzde onun yaptığı objeler adalet meydanlarında hala şampiyonlar tarafından kullanılmaktadır ve enstitüde kendine her zaman kalıcı bir yer edinmiştir

effrem jr exemmo

Tüm bunlarla birlikte doran’ın çocuğu, Effrem Jr’ın haberleri de internete sızmış durumda. Haberlere göre Effrem jr, babasının izinden gidip, lig’de kendisini gösterecek gibi gözüküyor.

Şimdilik Effrem Jr’ın başlangıç istatistiklerinin şu şekilde olacağını söyleyebiliriz:

Health: 390
Health Regeneration: 5.0
Mana: 240
Mana Regeneration: 6.5
Range: 125 (Melee)
Attack Damage: 50
Attack Speed: 0.625
Armor: 19.5
Magic Resistance: 30
Movement Speed: 340

Bir Cevap Yazın