Ücretsiz Antivirüs Programı

Ücretsiz Antivirüs Programı : AVG Internet Security 2015!

Ücretsiz Antivirüs Programı : AVG Internet Security 2015!

EXEMMO kampanyası dahilinde yapmış olduğumuz bu promosyon size 40TL değerinde tam 1 yıllık ücretsiz AVG Internet Security 2015 antivirüs programı kullanımı sağlayacak. Şimdiden mutlu taramalar!

AVG-Internet-Security-2015-Screenshot

ücretsiz antivirüs programı Avg internet security 2015

Exemmo’dan ücretsiz Antivirüs Programı !

 Ücretsiz antivirüs programı ‘nın sahibi olmak çok kolay aşağıdaki form’u doldurun keyiniz anında email adresinize gelsin.Email adresinize gelen linklerden programı indirin ve email adresinde size verilen Key ile programı kurunuz, 1 senelik ücretsiz virüs programı ‘nı kullanıma hazır!

Özellikler;

Virüslerden koruma

Virüslerin, solucanların ve truva atlarının durdurulmasına, kaldırılmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

Zararlı Yazılımlardan Koruma

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korur ve bilgisayarınıza bulaşan uygulamaların durdurulmasına yardımcı olur.

Anti-Rootkit

PC’nizin kontrolünün bilgisayar korsanlarında değil sizde kalmasına yardımcı olur.

E-posta Tarayıcısı

Bilgisayara bulaşan veya dolandırıcı nitelikte gelen bağlantıları algılayarak bilgisayarınıza zarar vermelerini önler. Microsoft Outlook® da dahil olmak üzere e-posta uygulamaları için bir eklenti veya POP3, SMTP ve IMAP hesapları için bir tarayıcı gibi çalışır.

Koruyucu Bulut Teknolojisi

Virüslerden koruma yazılımınızda otomatik güncellemeler yaparak “bulutta” oluşan tehditleri belirler ve önler.

Topluluk Koruma Ağı

Topluluğumuzun herhangi bir üyesinin karşılaştığı her yeni tehdidi anında herkes için korumaya dönüştürür. Deneyimleri toplayarak tüm AVG topluluğu için daha da iyi virüs koruması sağlar.

AVG LinkScanner® Sörf Kalkanı

Virüs bulaşmış veya suç unsurları barındıran sitelerle karşılaşmanızı önleyen akıllı koruma teknolojisi. Tıklamadan önce her web sayfasını aktif bir şekilde denetler ve herhangi bir şüpheli durum algıladığında sizi durdurur.

Sosyal Ağ Koruması

Facebook®, Twitter® gibi sosyal ağlardayken alıp verilen bağlantıları sizin ve arkadaşlarınızın güvenliğini sağlamak için denetler.

Anti-Spam

İstenmeyen posta gönderen kişileri ve size ulaşmaya çalışan sahtekarları durdurur. Şüpheli içerik ve kod için tüm e-postalarını tarayarak ve denetleyerek çevrimiçi istenmeyen posta tuzağına düşme riskinizi azaltır.

AVG Online Shield™

Dosyaları güvenli olduğundan emin olmak için siz indirmeden önce kontrol eder ve MSN, Yahoo! ve ICQ kullanarak dosya alıp verirken sizi korur.

 

Tavsiye

Gözatma deneyiminizi nasıl hızlandıracağınızla ilgili önerilerle performans sorunlarına yanıt verir. Çok fazla bant genişliği ve bellek kaplayan uygulamalar konusunda sizi uyarır ve bu uygulamaları kapatma seçeneği sunar.

Kolay Arayüz

Karmaşık menülere elveda deyin: Son derece güzel ve basit bir tasarımda tam özellikli virüslerden koruma sunmak için arayüzümüzü kusursuz hale getirdik.

Otomatik Onarma

Güvenlik risklerini tespit edip sizi uyararak sorunları otomatik olarak onaran ve sistemi en iyi koruma moduna sıfırlayan basit bir tek tıkla Otomatik Onarma düğmesi sağlar.

Otomatik Güncellemeler

Sürekli olarak yenilik yaptığımız ve koruma teknolojimizi geliştirdiğimiz için en üst seviyede savunma sağlamak üzere otomatik olarak güncelleneceğinizden eminiz.

Form’u doldurun Lisansınız anında Mail adresinize gelsin!

[si-contact-form form=’1′]

3 comments

  1. Alper sacak

    Ben indirdim , kullanıyorum gerçekten çok güzel ve şık tasarımı ile pc en üst hıza ulaştı. 360 günlük süresi var bitince satın alabilirim çok beğendim çünkü sağol admin

  2. Mehmet

    Antivirus programları arasında yerini alan avg antivirüs yazılımına bilgisayarınızı emanet edebilirsiniz.genel olarak bilgisayarınızı korur ve işlemcinizi yormaz. tavsiye ederim zamanında kullanan birisi olarak…

Bir Cevap Yazın