Call-of-Duty-Heroes-13

Call of Duty Heroes: Mobil platformlar için Call of Duty!

Call of Duty Heroes: Mobil platformlar için bir Call of Duty oyunu!

Oyun dünyasını sallayacak gibi haberi verilen ve TPS olacak Call of Duty oyununun iptalinden bir süre sonra mobil platformlara çıkış yapan Call of Duty: Heroes karşınızda.

cod heroes

call of duty heroes

Şimdilik sadece iPhone, iPad, iPod Touch ve Windows 8’de indirilebilir durumda olsa da yakında Google Play Store’da Android kullanıcılarına da sunulacak. Oyuna küçük bir karakol ile başlayarak büyümeye çalışıyoruz, bu öyle bir büyüme değil! Çünkü; büyümeden kasıt daha çok bir ordu, bir askeri büyük alan olarak yükselebiliyoruz. Yani karakol diyoruz fakat ilerledikçe büyük bir askeri güç olabiliyoruz.

call of duty heroes

call of duty heroes

Call of Duty: Heroes’da aynı zamanda arkadaşlarımızla ittifaklar kurabileceğimiz, birleşebileceğimiz bir sistemde mevcut! Bununla da kalmayıp otuzdan fazla geliştirilebilir yapı seçeneği mevcut iken Call of Duty serisinin diğer oyunlarından da tanıdığımız John Price, Soap MacTavish, Mike Harper gibi diğer karakterleri oyunda görmek bizi bir hayli heyecanlandırıyor! Kendi bölgemizi geliştirip diğer oyuncularla destansı savaşlara gireceğimiz bu üç boyutlu COD strateji oyununda bizi büyük bir macera bekliyor!

Bir Cevap Yazın