kingdomonlineaçılış

Kingdom Online Açılış Etkinlikleri!

NTTGame yetkililerinden Khaliz bugün 19 Aralık tarihinde açılacak olan yeni oyunları Kingdom Online için hazırlamış oldukları etkinlikleri oyuncularına duyurdu!

 

Herkese Merhaba,

Kingdom Online devri 19 Aralık 2014 tarihinde başlıyor. Yeni bir devrin başlangıcını betada olduğu gibi yine 7 müthiş etkinlikle kutluyoruz.

45 Seviye Etkinlği

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015

Etkinlik süresinin sonuna kadar 45 seviye olan oyuncularımız arasından yapılacak çekilişle her sunucu için 10 oyuncumuz 100 Gem kazanacaktır.

Karakter Seviyesine Göre Eşya Etkinliği

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015

Kingdom Online’da açtığı karakterin seviyesini sırasıyla 15., 30., 45. seviyeye getiren her oyuncumuzu, bu seviyelere ulaştığında birbirinden güzel oyun içi hediyeler bekliyor.

15. Seviye Ödülü => 1 Adet Random Pet (Rastgele Pet Kutusu) + 1 Adet Resurrection Stone (Dirilme Taşı)
30. Seviye Ödülü => 7 Günlük Auto Potion (Oto İksir Eşyası) + 1 Adet Charm Expansion Cube (Soket Açma Eşyası)
45. Seviye Ödülü => 15 Adet Süper Crystal

Noah Etkinliği

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 26 Aralık 2014

Kingdom Online açılışıyla birlikte tam %25 Noah Etkinliği 1 hafta boyunca sizlerle olacak.

Oyuna Giriş Etkinliği – 1

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015

Kingdom Online’dan müthiş bir yılbaşı çekilişi! Oyuna giriş etkinliği kapsamında belirtilen tarihler arasında oyuna giriş yapıp, en az 1 saat oyunda kalan oyuncularımız arasından yapılacak çekilişle;

1 kişiye Gaming Laptop (Model daha sonra paylaşılacaktır)
10 kişiye 30 Günlük Hayalet At hediye!

Er Meydanı Etkinliği

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 2 Ocak 2015

Er Meydanı etkinliğinde seçtiği karakter sınıfına ait sıralamada 1. olan ve bu 1.’liği genel sunucular bazında da sağlayan oyuncularımız müthiş bir hediye kazanıyor.

Etkinlik kapsamında genel sunucular bazında;

Savaşçı, Suikastçi, Büyücü ve Şifacı sınıflarında 1. olan oyuncularımız Gaming Klavye kazanıyor. (Model daha sonra açıklanacaktır)

Not: Ödüller, bütün sunucular arasında yapılacak değerlendirme ile genel 1.’lere verilecektir.

Oyuna Giriş Etkinliği – 2

Etkinlik Süresi => 19 Aralık 2014 – 18 Ocak 2015

Belirtilen tarihler arasında oyuna giriş yapan oyuncularımızı çeşitli oyun içi hediyeler bekliyor. 31 güne özel tanımlamış olduğumuz hediyelerin hepsini her gün oyuna giriş yaparak kazanabilirsiniz.

Not: Bir gün oyuna giriş yapmadığınızda ve ertesi gün giriş yaptığınızda girmediğiniz günün hediyesini alacaksınız.

Kış Mevsimi Etkinliği

Detaylar ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.

Önemli Not: Daha önce düzenlenen Beta Etkinliklerinde donanım ödülü kazanan oyuncularımız tekrar donanım ödülü alamayacaklardır. Oyun içi ödül kazanan oyuncularımız da tekrar oyun içi ödül alamayacaklardır. Ancak daha önce donanım kazandıysanız oyun içi, oyun içi kazandıysanız donanım ödülü kazanma hakkınız bulunmaktadır.

19 Aralık’ta, Kingdom Online açılışında görüşmek üzere…

Kingdom Online Ekibi

Etkinlik ödüllerinin oyuncular adına çok tatmin edici olduğunu düşünüyoruz. NTTGame yetkilileri yeni oyunları Kingdom Online’ın Türkiye’deki e-Sporlarda yeni bir soluk yaratacağını oyunun Beta döneminde belirtmişlerdi. Sadece açılış etkinliklerini kutlamak adına dağıtılacak olan ödüllere bakacak olursak Kingdom Online oyunu için önümüzde çok çılgın turnuvalar bizi bekliyor olacak! 19 Aralık tarihinde herhangi bir randevunuz varsa hemen iptal edip çılgınlar gibi Kingdom Online oynamanızı önerebiliriz. Şahsen biz öyle yapıyor olacağız 😉

NTTGame’in haberine buradan ulaşabilirsiniz. Kingdom Online ile ilgili her türlü bilgiyi barındıran ana sayfaya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın