exe_pw_fox_runner

Prime World : Thrones Güncellemesi ve Klan Savaşları!

Prime World’e Gelen Yeni Güncelleme!

exe_pw

Uzun süredir klan savaşları üzerinde çalıştığını duyuran Prime World beklenen güncellemesini geçen haftalarda yayınladı. İlk defa bir MOBA türünde klanlar arası mücadele imkanı sunulmakta. Hükümdarlar vassallara, vassallar hükümdarlara kafa tutarak onların yerine geçebilir. Kim ki savaşlarda cesaretini ve yiğitliğini ortaya koyabilir? Kadimlerin Hazinesini kim kazanabilir?

exe_pw2
Güncelleme ile ilgili en önemli noktalardan birisi de taraf farkının oyun mekaniğine etkisinin azaltılması. Artık her iki tarafın da kahramanlarını kiralayabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki artık birlikler daha güçlü ve daha donanımlı.

Her klan bir hükümdar ve vassal ile kuşatmaya başlar. Birbiriyle bağlantılı olan klanlar kendi içlerinde büyüyebilir. Vassallar klan savaşlarına katılırken onlardan gelir elde etmeniz açısından önemlidir.

Herhangi bir klana savaş açabilirsiniz. Bunun için sadece bir miktar strateji puanı harcamanız gerekiyor. Düşmanınıza saldırabileceğiniz ve sonraki gün için diğer klana karşı mücadele edebileceğiniz 24 saatlik kuşatma süresi başlamış olur. Eğer kuşattığınız klandan daha yüksek bir puana sahipseniz saldırı sizin için daha pahalı olacaktır. En fazla sekiz vassala sahip olabiliceğinizi unutmadan söyleyelim. Onları kovabilirsiniz ancak vassaları yönetirken onları kızdırmamak konusunda çok dikkatli olun. Eğer vassallar sizden hoşlanmıyorsa 24 saat süren bir isyan başlatabilir. İsyan sonunda eğer vassallar siz hükümdarların puanından daha fazla olursa serbest kalırlar.  Eğer tehdit altında olduğunuzu düşünüyorsanız başka klanların korumasının altına girmekten çekinmeyin.

exe_pw3

Tüm bu olaylar size biraz karışık görünebilir. Ancak oyuna eklenen yeni Küresel Harita ile Klan Savaşlarını yönetmek çok kolay. Bu ekran klanınızın merkezde olduğu şekilde ayarlanmıştır. Klanınızın etrafında vassallar ve özel çerçeve içinde hükümdarlarınız. Sadece klan üyelerine satış yapan özel bir mağaza da burada mevcut. Buradaki ürünler tek ve benzersizdir.

Fazlasıyla klan savaşlarından söz etmişken diğer noktalara da değinmeden geçemeyeceğiz. Maç Eşleştirme ve Oyuncu Grupları üzerinde çalışmalar yapılarak geliştirilmiş. Yetenekler üzerinde yapılan değişiklikler ise hem eski hem de yeni oyuncular için sivri farklılıkları ortaya çıkarmış. Yeni oyuncular için hazırladıkları başlangıç paketleri de mücadeleye hızlı bir şekilde başlamanızı kolaylaştırıyor olacak.

Biz bu mücadelenin bir parçası olmak için çok heyecanlıyız. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayarak resmi Prime World: Thrones web sayfasına göz atmanızı öneriyoruz.

Bu kadarı ile sınırlı değil. ExeMMO ailesi olarak bu sıra dışı oyunu oynayan oyunculara bir kıyak geçmek istedik ve küçük bir etkinlik yapalım dedik. Prime World oynayan oyuncular bu haberin altına yorum yaptıkları zaman bizden Prime World’e özel bir promosyon kodu kazanacak. Kodların içeriği ise şu şekilde:

Ateşli Tilki / Kızıl Kuyruk Kahramanı : Oyuncular eğlenceli bir kahramanla başlangıç yapabilir.
Efsanevi Sağlık Yeteneği : Benzersiz yeteneklerden biridir. Kahramanların hızlı bir şekilde kuvvetlendirilmesini sağlar. (Yeteneğin yapımı gerçekten zor, o yüzden bu sizin için kaçırılmaz bir fırsat!)
100 Altın : Yeni kahramanlar, kostümler ya da ayrıcalıklı üyelikler satın alınabilir.

Tek yapmanız gereken şey ise bu haberin altına bir yorum yapmak. Evet gayet basit, yorum yaptığınız zaman ise yöneticilerimizden birisi ExeMMO’ya kayıt olduğunuzda kullandığınız mail adresinize kodu yollayacaktır!

 

Önemli Not: Her okuyucumuz sadece 1 adet kod alabilir. Farklı hesaplar ile yorum atan okuyucularımıza kod gönderilmeyecektir.

 

İlham’ın şansı sizinle olsun. İyi Eğlenceler.

 

Güncelleme: Elimizdeki kodlar tükenmiştir. Herkese gösterdiği ilgiden dolayı ExeMMO ailesi olarak teşekkür ederiz. Bir sonraki etkinliklerde görüşmek üzere!

145 comments

 1. Serqio

  Çok güzel ve eğlenceli bir oyun nival ekibi her türlü sorun için forum üzerinden bile görüşleri alıp oyunu daha da eğlenceli bir hale getirme uğraşındalar ama oyun şuan bile mükemmel :)

  • MCI

   Merhabalar,

   Portalımıza kayıt olmadığınız için etkinlikten maalesef yararlanamıyorsunuz. Lütfen etkinlikten yararlanmak için portalımıza geçerli bir mail adresiniz ile kaydolduktan sonra tekrardan hesabınız ile yorum yapın.

  • MCI

   Merhabalar,

   Portalımıza kayıt olmadığınız için etkinlikten maalesef yararlanamıyorsunuz. Lütfen etkinlikten yararlanmak için portalımıza geçerli bir mail adresiniz ile kaydolduktan sonra tekrardan hesabınız ile yorum yapın.

 2. Prime world eğlenceli diğer moba oyunlarını sollar ama her oyunda eksikler olduğu gibi Prime World’dada eksiklikler var onlardan birkaçını sayıcak olursak haritalar , eşleşme sistemi , oyundaki buglar ve yeni kale düzeni gibi yenilikler olması gerekir gelişim açısından

  • MCI

   Merhaba,

   Etkinliğimize üyelerimizin yoğun ilgisi olması sebebiyle kodların dağıtılması zaman alabiliyor. Elimizden geldiğince kodları hızlı bir şekilde sizlere iletmeye çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 3. dejavuon

  oyuna yeni başladım oyun zevkli ama oyundaki heroların fiyatları çok yüksek ve altın almayıda düşünüyorum ama altın fiyatlarıda fazla olmuş diye duydum önceden daha iyiymiş fiyatlar düzelmesini beklicem altın yüklemek için bunuda belirtiyim burda 😉

 4. DUDAYEV

  bu oyunu oynarken sol elle kılavye numaralarına basmaktan bileğimde hasar oluştu. doktara göründüm ameliyata kadar yolu var dedi ama tavsiye etmedi. henüz bu şikayeti oluşmayanlara dikkat diyorum. ama hala oynuyorum :)

Bir Cevap Yazın