Hearthstone Combo 1

Hangi Legendary kart Hangi deste de kullanılır?

Merhaba arkadaşlar genellikle sorulan bu soruya cevap vereceğim. İnsanlar yeni bir legendary kart çıkarttıkları zaman acaba hangi destede kullanabilirim diye düşünmüyor değil biliyorum. Ve bende elimden geldiği kadarı ile yani bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışacağım şöyle içeriye buyrun.. :)

 

Alextrasza : Bu caaanım kart şuanda en kullanışlı kartlardan sadece bir tanesi. Genellikle Control Warrior destelerinde kullanılıyor. Hatta warrior destesinin olmazsa olmazı diyebilirim. Bunun yanı sıra şu yeni görmeye başladığımız secret magelerde çok kullanılır oldu. Metada yeri çok büyük! Bunun yanı sıra fantezi destelerinizde de kullanabilirsiniz.

Leeroy Jenkins : Bu atarlı kartımız şu metada en popüler kart diyebilirim rahatlıkla. Çünkü şuanda kullanılmadığı deste yok. Bunu zaten hepimiz biliyoruz :)

Ysera : Bence bu metaya ağır kalıyor bu kart. Ha ama kullanmıyor değilim. Ben şahsen kendi control warrior destemde kullanıyorum fakat bunun yerine daha mantıklı kartlar kullanılabilir. Bunun yanında Ysera şuan da en çok Priest, Shaman ve Mage de kullanılıyor.

Ragnaros The Firelord : Oyundaki en sevdiğim legendary kart diyebilirim.Şu anda Control Warrior, Priest, Midrange Druid destelerinde kullanılıyor genellikle.

Cairne Bloodhoff : En çok kullanılan legendary kartlardan bir tanesi ile yine karşı karşıyayız. Bu kart aslında Leeroy Jenkins gibi bütün destelerde kullanılabilir. Çünkü istediği mana costuna bakarsak bayağı güçlü bir kart. Ve Deathrattle i çok kullanışlı.

The Black Knight : Taunt removal kart olduğu için bunuda hemen hemen çoğu destenizde kullanabilirsiniz. Özellikle ağır tauntlara karşı ilaç gibi geliyor.

Baron Geddon : Bu güzel kartımızıda en çok warrior kullanıyor fakat bence farklı destelerde de kullanılabilir.Çünkü verdiği aoe damage çok başarılı!! Üzerinize gelen rush destelerini püskürtmekte üstüne yok.

Bloodmage Thalnos : Bu küçük kartımız küçük olmasına rağmen o kadar çok şey başarıyor ki anlatamam. Her zaman eksik olan 1 damage yi bu güzel karttan alabiliyoruz. Ve ek özellik olarak draw a card olduğu için oldukça başarılı ve kullanışlı bir kart.

 

Arkadaşlar şuan da oynadığımız metada en çok yer bulan legendary kartlar bu şekilde. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bana ulaşmaktan çekinmeyin..

Chetras7@gmail.com veya yorum olarak aşağıdan yazabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın!

 

 

Bir Cevap Yazın